Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

3. ligo vítej pod svá křídla BT Notaxo L

« zpět na seznam

13.3.2019

3.  ligo vítej pod svá křídla BT Notaxo L

V pondělí 11. března odehrála již svůj 3. hrací den ABL 4. liga Xbowlingu Žižkov a ačkoli mají všichni před sebou ještě dva večery, nenajde se nyní už snad jediného živáčka či pochybovače, který by nevěřil, že o prvenství BT Notaxa L není rozhodnuto. Dámy předvedly tento den opět excelentní výkony a to dokonce s luxusem, že nechaly tentokrát odpočívat novopečenou babičku (blahopřejeme) Gabrielu Malcovou, další ze stěžejních kamenů Notaxácké mozaiky v něžnějším provedení…………

Po 18 odehraných utkáních ještě nepoznaly hořkost porážky (byť kupříkladu cenný skalp LUMIONU v poměru 595:580, v utkání nadstandartní úrovně, byl podmíněn až díky dámským pomocným handicapům) a zcela po zásluze opanovaly tabulku s úctyhodnými 74 body a průměrem 548,61 a nezadržitelně tak premiérově směřují do 3. ligy. Druzí jsou věčně druzí právě zmiňovaní LUMION s taktéž vysokým průměrem a sice 531,06, avšak "pouze" 56, 5 body. Zřejmě mezi nimi a seskupením leadera Tomáše Kadlčíka alias Next (3. místo prozatím s 51 body) se rozhodne o stříbrné konečné pozici v soutěži. Oba týmy však svorně může hřát šance se poprat taktéž o postup do některé ze 3. lig, budou-li mít zájem.

Večer se opět nesl ve znamení výborných výkonů, BT Notaxo L překonalo opět i bez pomocných bodů magickou hranici 600 (rozuměj 610 bodů), jako individuality se ukázaly zápisy do Silver Clubu výkonů 234 Ondřeje Švába (LUMION), 236 Věry Váchové (BT Notaxo L) a 237 Tomáše Kadlčíka. Ovšem všechny v samotném závěru hracího kola trumfla, překonala a do Gold Clubu se s výkonem 256 bodů zapsala Alena Sovová, další stěžejní hráčka BT Notaxa L.

Třešničkou na dortu je pořadí Nejlepšího hráče skupiny, kde tím nejlepším je žena a nejen jedna, ale rovnou rukou společnou dvě zástupkyně dominantních BT Notaxo L a to Gabriela Malcová a Věra Váchová při totožném průměru 192,44. Nejužitečnějším opravdu hráčem pak zůstává Tomáš Kadlčík s 16 body. Předposlední, tedy 4. hrací den je na pořadu dne v pondělí 8. dubna.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov