Xbowling Žižkov, Praha 3

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 143

Dominance Xbowling teamu Žižkov ta tam, vedení nikoli

« zpět na seznam

3.7.2019

Dominance Xbowling teamu Žižkov ta tam, vedení nikoli

Již druhý hrací den Letní Devítkové ligy na Xbowlingu Žižkov má za sebou po prvním prázdninovém dni i její skupina B. V období provozu již plně dovolenkového se sešla všechna účastnivší se mužstva, pouze Zelená síla jen ve dvou hráčích, naštěstí se uvolila pánům vypomoci v diváckém sektoru přítomná Lenka Málková, za což jí patří velké díky jejich i pořadatele......

Nic tak nebránilo odehrát další porci velice zajímavých i hodnotných duelů jednotlivých aspirantů postupu do nadstavbové závěrečné, již finančně dotované, fáze Letních devítkových klání a to jak skupin čistě Xbowlingovských, tak bychom zde mohli tušit i zástupce pro následné finále Celorepublikové, zabrousíme-li do (ne)daleké budoucnosti.

 Nicméně večer samotný byl ve znamení lehkého ústupu z nastavené dominance přesto zatím ještě stále vedoucího Xbowling teamu Žižkov, byť hoši získali tento večer slušných 15 bodů do své sbírky, stejně tak, jako Poštovní express. Všichni však tentokrát v ústraní přikyvovali a pozastavovali se nad formou JB Miramare 1807, kteří dokázali získat 21 bodů a průměr 710,60. Katapultovalo je to tak po polovině soutěže na pozici stříbrnou při zisku 34,5 bodu náskokem 5 bodů před bronzovými Pošťáky a naopak deficitem již jen 3,5 bodovým za vedoucím domácím Xbowling teamem Žižkov.

Za ten druhý hrací den největší statistické kousky předváděl Ladislav Švec, který absolvoval několikero naprosto vyrovnaných duelů s vysokými náhozy, s výsledky střídavými. Zajímavostí je, že jeho výborný celodenní součet odehraných her 1 340 bodů alias průměr 268,00 k dílčímu úspěchu nevedl, neboť leader Pražských šunek Ladislav Šimánek dokázal do svých statistik zapsat o pouhopouhé 4 body více a on je tím premiantem s průměrem 268,80. Zřejmě mu k tomu dopomohla i devítková 300, jíž byl tohoto večera po hříchu autorem jediným. Pachateli Nejvyššího družstevního počinku jsou poté zcela čekaně JB Miramare 1807 hodnoty 783 bodůV pořadí třetí hrací den je na pořadu za dvatýdny a to klasicky v pondělí a sice 15. července od 19:00.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov