Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Irena Sopková premiérově na vrcholu 1. ligy jednotlivkyň

« zpět na seznam

30.9.2019

Irena Sopková premiérově na vrcholu 1. ligy jednotlivkyň

Po odehrání mužské 1.ligy jednotlivců Xbowlingu Žižkov k svým úvodním duelům nastoupila poslední záříjovou sobotu i dámská elitní soutěž. Zde pouze s jednou náhradnicí, když Danku Šimkovou nahradila Irena Hojková. Bohužel však z důvodů neznámých nedorazila Milena Jašková ani žádný záskoka tak dámy bojovaly pouze se sedmi účastnicemi při jednom volném zápase a body zadarmo každé.

Zajímavá směsice hráček první ligou jednotlivcůprotřelých i elévek skýtala povětšinou vyrovnané konfrontace, avšak přeci jen lehce ostatní převyšovala Edita Mazzaferro, která se usadila na většinu dne na samotné špičce tabulky. Avšak koly závěrečnými lehce polevila, oproti tomu Irena Sopková zahrála hry nadstandartních hodnot, získala i důležité bonusové body za vítězství a tak suma sumárům v konečném zúčtování ona byla tou, která se nejvíce smála.

Byť Edita Mazzaferro má o bod lepší konečný průměr (172,57 versus 171,57), nalepší, než 2. místo při 1 338 bodech, to nestačilo. Irena Sopková získala ještě o 3 body víc a tak po polovině soutěže hájí velmi těsné vedení a primát celé Ligy jednotlivců. Na stupních nejlepších vedoucí duo doplňuje s mírnou ztrátou Naďa Elsnerová (1 243 bodů) a ani ostatní dámy ještě rozhodně nejsou při hratelných odstupech ze hry o jakékoli pořadí.

Uvidíme, co se stane den Druhý, závěrečný, v sobotu 26. 10., nyní před mužskou soutěží hned v 11:00.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov