Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Konečná stanice 7. liga, prosíme, ROLLEX vystupujte…..

« zpět na seznam

23.5.2019

Konečná stanice 7. liga, prosíme, ROLLEX vystupujte…..

Závěrečný hrací den 20. ročníku ABL je již minulostí po úterý 21. května i pro 7. ligu Xbowlingu Žižkov. Dopředu jasně dané karty, aspoň na stupínku nejvyšším, na zajímavosti večera nic neubraly. Čekalo se, na jaké metě se Rollex zastaví a ačkoli zejména zpočátku vypadalo, že přísun bodů přeci jen z astronomického počtu hracích dní minulých ustal, opak byl pravdou a byť na poměry „pouze“ 19 bodů získaných i tak stačilo na triumf i tohoto večera a potvrzení pozice leadera.……

Souboj s bodometrem nakonec ustal na rekordních 112 bodech a po zásluze postupu do 6. místní ligy. Jak trefně sám Zbyněk Karbusický poznamenal, zbytek vyrovnaného startovního pole jim sice triumf přeje, ale oddechne si pro sezónu následnou, kde jistě budeme svědky soubojů nepoměrně vyrovnanějších.

Nebudou u toho však ani JARPO, kteří byli těmi nejšťastnějšími ze zbylé, absolutně vyrovnané šestice, když soutěž v soutěži uzmuli pro sebe a jsou stříbrní s krásnými 77 body, ale všeříkajícím odstupem od Rollexu v podobě 35 bodů… Chlapci však přeletňují na průměru 488,70, což jim v porovnání s týmem KSK6. ligy skončivším na 6. pozici při jejich rovných 460 k postupu stačilo bohatě. Tuto ligu si zrovna tak ve 21. ročníku ABL nezahrají ani sympatičtí Neo Sharks, neboť jejich 56 bodů nestačilo na lepší umístění, než místo sedmé a přímý sestup o ligu níže. Tam je doprovodí opravdu bohužel 1.BT Bohužel kuželky, kteří vysoutěžili o 10 bodů více, avšak při průměru 454,77 museli místo přepustit Zevlákům. Ti na druhém místě 8. ligu zakončili s průměrem 489,57. Nesmíme opomenout poslední tým, jež se vtěsnal na stupně nejlepších a sice v této velice různorodé skupině nepřehlédnutelní hoši, dostávající svému názvu Happy People, když získali konečných 72 bodů a s přehledem vlastím odsunuli na čtvrtou, respektive pátou pozici šťastný Titanic SSV a Bowlmasters shodného konta, čítajícího bodů 71….

Tento večer jsme zažili pouze jediný zápis do aspoň Silver Clubu a byl hodnoty 234 Spencera Menlova (Rollex). Nejlepším hráčem celého ročníku se po zásluze stal tahoun vratké lodičky, Titanicu SSV Roman Venclíček díky průměru 186,30, hráčkou Jana Slavíková (Rollex) se 165,83 a třetím do party premiantů ligy Zbyněk Karbusický lehce překvapivě uzmul soupeřům 22 bodů ve vzájemných konfrontacích a stalse hráčem Nejužitečnějším. Všem patří velké díky za prima večery a těšíme se na viděnou po prázdninovém či dovolenkovém bowlení spíše oddechového charakteru, ať už v lize jakékoli.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov