Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Kterak Lucky Strike udělali Michalu Tomanovi hezký večer

« zpět na seznam

15.10.2019

Kterak Lucky Strike udělali Michalu Tomanovi hezký večer

(Naštěstí neděle)13. října byladruhým hracím dnemmístní 10. ligy ABL na Xbowlingu Žižkov. Úvod sice poznamenala lehce očekávaná opětovná neúčast letitých nestorů Krunýřů, s nimiž zřejmě minimálně pro tuto sezónu již počítat nelze. Po operativním přeskupení zápasů hned první kolo každé družstvo odehrálo volný zápas právě proti tomuto imaginárnímu soupeři a poté již v pozměněném rozpisu hracího večera odehrálo zbývající porci duelů každého s každým.

Ve vynikající formě a rozpoložení tentokrát nastoupili chlapci z nově utvořeného týmu Lucky Strike a od úvodních framů do toho šlápli, aby se na samotný závěr zastavili na skvělých 27 bodech30 možných a zcela logicky se posunuli z minulého čtvrtého místa až na samotnou špici tabulky. Zahráli velice dobře a vyrovnaně jako družstvo, avšak přeci jen prim hrál a nad ostatními ještě o stupínek vyčníval v poslední době druhou bowlingovou mízu chytající Michal Toman. Dosáhl nejnižšího výkonu 183 bodů, oproti tomu nevyšších 225 bodů ho katapultovalo až do Silver VIB Clubu. Po právu je tak premiantem večera, což dokumentuje i jeho průměr 197,60, jenž je výtečným i lig mnoho vyšších nežli desátá

Suma Sumárum po polovině soutěže je situace taková, že Lucky Strike po zásluze vedou44,5 bodya sami sebe pasovali za nejvážnější kandidáty možného postupu do 9. ligy. Druzí jsou se ztrátou 3,5 bodu Kidachi, když předstihli minule stříbrné Happy Farmers, na něž mají k dobru 1, 5 bodu při jejich 39,5 získaných. Až bramborový je premiant 1. hracího dne MAESTRO Club C, avšak zde zřejmě nejde tolik o honbu za body jako výchova a rozvoj nových talentů bowlingů z řad Clubu i potomků hráček. Kolovratští jsou však s 35 body v klidném a bezpečném středu tabulky a jistě v dnech hracích následných adepty postupu potrápí…

Jediným, kdo dokázal démonu večera pokazit absolutní dominanci, byl autor výkonu 230bodů, jeho oddílový kolega Robert Martiška alias Nejvyššího náhozu(čímž se zapsal taktéž do Silver VIB Clubu). MichalTomanse rázem stal Nejlepším hráčempo polovině soutěže díky průměru 167,70, Nejlepší ženouje Táňa Dvornáková (Kidachi) sprůměrem140, 83. Kategorii hráčeNejužitečnějšího vládne Robert Martiškas11 body.

Do druhé poloviny soutěže vstoupí 3. hracím dnem soutěž úvodní listopadovou neděli 3. 11., pro tento den v klasických 18:15.

Váš Xbowling team - bowling Žižkov