Xbowling Žižkov, Praha 3

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 143

Kterak si Michal Toman nadělil v Letní devítkové lize

« zpět na seznam

18.7.2019

Kterak si Michal Toman nadělil v Letní devítkové lize

Svůj druhý hrací denLetní Devítkové ligyv úterý 16. července absolvovala skupina D, jedna ze dvou, co si dává dostaveníčko střídavě na Xbowlingu Strašnice i Žižkov. Tentokráte premiérově zavítala na druhou jmenovanou.

Z výkonů jednotlivých družstev i jednotlivců lze usuzovat, kdo jakou z heren a bowlingově odlišných prostředí preferuje i kterou z nich navštěvuje pravidelněji či naopak sporadicky. Ačkoli Ti, co jsou přivyklí spíše Xbowlingu Strašnickému, více méně výsledkově strádali a pookřáli Žižkovem kojení, na průběžné pořadí po polovině soutěže to zase takový vliv nemělo.

Pouze Bus team C, byť získal na vlas stejných 16 bodů jako prvního hracího dne, posunul se z bronzového stupínku na stříbrný. Jimato vyválčilo o bod méně,než v domácké herně, avšak i jim celkový součet 37 bodů značí upevnění si vedoucí pozice již s pětibodovým náskokem. Druhá polovina tabulky, byť s výraznějším odstupem za tou vedoucí, se vyrovnala a to zejména díky bodovému nárůstu týmu TantasBarbas, který ke dvěma minulým tentokrát přidal patnáct dalších a na pátémísto tak ztrácí již jen bod a na čtvrté dva a půl.

Hlavním strůjcem této nečekané zápletky je nejvýraznější figura (rozuměj postava) v podobě Michala Tomana, jež se dle slov vlastních rozpomenul na léta minulá a zahrál celodenní průměr 249, 60, podtrhnutý závěrečnou hrou maximální hodnoty a sice devítkové 300. Získal tak novou radost ze hry a sám sebe zpětně nejlepším možným způsobem obdaroval k narozeninám, které oslavil uplynulou neděli… Dostal se do čela průběžných statistik coby Nejlepší hráč s průměrem 208, 70, byť těsně před Jiřího Páva (Jimato) s 207, 20. Nejužitečnější je prozatím hráčka a to Věra Gajdošíková (No Limits) s 8 body, opět velmi těsně, když stříbrný stupínek patří se 7, 5 bodem, jak jinak než ženě, Kateřině Roušárové z družstva Těžkej omyl.

V pořadí třetí hrací den je na pořadu opět v úterý a sice 13. srpna od 19:00, tentokrát podruhé na Xbowlingu Strašnice.

Váš Xbowling team - bowling Žižkov