Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Lucky Strike zázrakem odolali náporu Kidachi

« zpět na seznam

4.11.2019

Lucky Strike zázrakem odolali náporu Kidachi

První listopadovou neděli 3. 11. se na Xbowlingu Žižkov odehrál 3. hrací den místní 10. ligy ABL. Pro předem jasnou neúčast sedmého týmu soutěže Krunýřů, byl upraven a zredukován původní rozpis soutěže a tak opět po tréninku klasickém v podobném duchu (nejen dušičkovém) všechna účastnivší se družstva mohla pokračovat i nadále, neboť je v úvodním kole čekalo utkání volné při jasném pětibodovém triumfu právě nad tímto imaginárním soupeřem. Až od druhého zápasu poté proběhla konfrontace každého s každým.

Večer zastihl ve výtečné formě Kidachi, kteří to potvrzovali i bodově a utržili krásných 25 bodů. Nebýt celkem šťastného vítězství Lucky Strike v posledním střetnutí večera, kdy již Kidachi měli své dohrané, zůstali by i na samé špici tabulky do závěrečného hracího dne. Lucky Strike tak s obtížemi, ale přeci jen uhájili průběžné vedení, mají na svém kontě 66, 5 bodu, o pouhopouhý půlbodík více svých konkurentů.

Již jen to je asi nejvýraznější pozvánkou k návštěvě derniérového 4. hracího dne sezóny, jež je za tři týdny v neděli 24. listopadu. Na stupínku bronzovém už z povzdálí sledují vedoucí duo Happy Farmers díky 53,5 bodu před MAESTRO Clubem Cbody 51.

Nejvyššího výkonu večera hodnoty 210 bodů je autorem Robert Martiška z vedoucího týmu,je současně i hráčem Nejužitečnějším16 body. Nejlepším hráčem celkově zůstal jeho oddílový spoluhráč Michal Toman s průměrem 169,86 a ani pořadí Nejlepších žen se nemění, když něžnějšímu pokolení vládne Táňa Dvornáková díky průměru 147,11.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov