Xbowling Žižkov, Praha 3

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 143

Máme tady předposlední hrací den 6. ligy

« zpět na seznam

7.11.2023

Máme tady předposlední hrací den 6. ligy

Máme tady předposlední hrací den 6. ligy u nás na Žižkově týmy nastoupily s plnou parádou. Michal Toman z Las figurashned v první kole nahodil krásných 225 a zároveň Las figuras získaly 5 bodů a jsou tak zatím první, Neo sharks a KSK se perou o 2. místo, Happy people a Horor mají po 1 bodu a perou se tak 4. místo a čerti zatím bez bodu ale to se jistě změní.

2. kole je odehrané a KSK se vyšplhaly na první pozici s 8-mi body, Las figuras na druhém místě s 6-ti body, pak tu máme trojici týmů co mají po 5 bodech jsou tím týmy Happy people,  Neosharks a Horor Čerti v tomto kole utržila alespoň jeden bod. Po třetím kole se nám pere Happy people a Las figuras o první místo s 10 body pro oba týmy na třetím KSK s 8-mi body a o čvtvrté místo se perou tymy Neo Sharks a Horor s 6-ti body a za nimi Čerti s 5-ti body.

Přestože Las Figuras opět předvedli krásný výkon první příčku nyní o bod obsazují Happy people. KSK se po výborném výkonu usazují na třetím místě. Boj o pomyslnou „bramborovou medaili“ svádějí týmy Neo Sharks (7 b) a Horor (6 b). Čerti dnes nemají svůj den a o body jsou na příčce poslední. Zvratem dnešního večera je nečekaná remíza Happy people a KSK.KSK získala ve finálním zápasu dnešního večera 4 b a dohromady dnes tedy uhráli 17 bodů a jsou v celkovém umístění této ligy první. Happy people jsou v celkovém skóre druzí, ale pouze o 2 body. V dnešním hracím dni se nakonec umístili Las figuras třetí a stejně tak v celkovém skóre. Neo Sharks také zabírají třetí místo dnes tak i v celkovém výsledku. Čerti v poslední hře nakonec obhájili páté místo, celkově však zůstávají o 4 body na posledním místě. Dnešní šesté místo obsadil tým Horor, celkově jsou na předposledním místě těsně za NeoSharks.

Váš Xbowling team - bowling Žižkov