Xbowling Žižkov, Praha 3

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 143

Mužskou 1. ligu jednotlivců ovládl téměř „třístovkař“ Lukáš Gurgul

« zpět na seznam

30.9.2019

Mužskou 1. ligu jednotlivců ovládl téměř „třístovkař“ Lukáš Gurgul

Po prázdninovém oddechu se znovu roztočil kolotoč tréninkových sérií Lig jednotlivců na Žižkovském Xbowlingu. Jako první ke svým vzájemným duelům nastoupila o Státním svátku v sobotu 28. září od 11:00 kompletní pánská osmička nejvyšší 1.místní soutěže, byť s duem dopředu hlášených náhradníků.

Od úvodu se projevovaly ambice jednotlivých účastníků, když David Rain dosahoval vysokých náhozů podobných hodnot, oproti tomu Ladislav Švec i Lukáš Gurgul dokázali zahrát stylem střídavého proudu. Méně záporných amplitud nakonec předvedl mladší z domácí líhně a dokonce jednou hrou atakoval i hranici čisté hry 300, kde bohužel díky poslednímu nedohozu jediné kuželky zahrál výkon dne hodnoty 288 bodů. Tím se stal aspoň majitelem nejvyššího počinku celého soutěžního kola…..

Lukáš Gurgul tak po zásluze po polovině soutěže vede1696 body a průměrem 219,43. Druhý David Rain nahrál 1606 bodů a průměr 206,86. I bronzový Ladislav Švec se může ještě pyšnit průměrem s dvojkou na začátku a sice 201,86 při 1543 získaných bodech. Oproti tomu supleři Pavel Štafa i Miroslav Bílek, přes pěkné výkony, získali nepřítomným Karlu JaškoviMartinem Russem bodů nejméně a tak druzí jmenovaní pánové budou mít zřejmě největší existenční starosti v souboji o udržení a nesestupu do nižší 2. ligy.

Druhý hrací den se závěrečným rozuzlením všeho podstatného je na programu poslední říjnovou sobotu 26. 10., tentokrát až po ženách v cca 13:30.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov