Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Naďa Elstnerová po zásluze vítězí v dámské 2. lize jednotlivců

« zpět na seznam

1.4.2019

Naďa Elstnerová po zásluze vítězí v dámské 2. lize jednotlivců

Poslední březnovou sobotu se na Xbowlingu Žižkov odehrál druhý a tedy závěrečný hrací den 2. ligy jednotlivců a sice její dámské odnože. Opět dorazila kompletní osmička přihlášených hráček a neboť i hrací den úvodní byl za účasti kompletního osazenstva, dámy zaslouží obrovskou pochvalu, protože tento jev nebyl v minulosti až tak častý…..

Hned svou úvodní hrou a nejen vítězstvím se do pozice favoritky držitelky denního primátu pasovala Jarmila Mervová a to zejména vysokým náhozem 246, jež mohl být při troše štěstí ještě podstatně vyšším. Průběhem odehraných utkání se však její náskok v čele tabulky stále ztenčoval, aby ji předposledním kolem překonala a posléze zvítězila Naďa Elstnerová1 248 body.

Zdařile finišovala i Jana Škůrková, která nakonec končí s pouhým devítibodovým deficitem a ziskem 1 186 bodů na bronzovém stupínku. Neboť Naďa Elsnerová dominovala i při prvním hracím dni, zcela po zásluze vítězí i celkově a s 2 445 body postupuje v dalším pokračování Ligy jednotlivců do její dámské 1. ligy. Doprovodí jí tam v případě zájmu ze druhého místa právě zmiňovaná Jana Škůrková, které k tomu bylo zapotřebí 2 301 bodů…

Další termíny i časy hracích dní budou včas uveřejněny a oznámeny…

Váš Xbowling team - bowling Žižkov