Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Nováčku Lukáši Obrusníkovi je 4. liga jednotlivců malá

« zpět na seznam

15.10.2019

Nováčku Lukáši Obrusníkovi je 4. liga jednotlivců malá

V sobotu 12. října odehrály na Žižkovském Xbowlingusvé úvodní hrací dny Ligy jednotlivců i ty nižší pánské. Jako první ke svým vzájemným duelům nastoupila od 11:00 osmička hráčů 4.ligy, byť nejen oproti původní sestavě s několika novými tvářemi. Jedni jako úplní a právoplatní hráčští elévové, jiní jak záskok za hráče nepřítomné.

Jak tomu bývá, byli jsme svědky různorodých výkonů z kategorie nižších, průměrných i výborných náhozůi odlišných cílů a přístupu hráčů k tomuto ryze tréninkovému turnaji. Každopádně solidní pozici si pro druhou polovinu soutěže vytvořil Jan Urbánek, když získal 1 241 bodů na průběžném třetím místě. Druhý je již s výraznějším náskokem a 1 466 body při průměru 185,14 Zbyněk Karbusický a jako fantom se v lize zjevil její absolutní elév Lukáš Obrusník, který posbíral 1 633 bodů a zejména vyzdvihnout je nutné nádherný celodenní průměr 203,29. Zcela po zásluze tak soutěžidominuje a vede.

Druhé kolo se rozhodne, zda se hráči budou držet stávající konstelace a dva nejvážnější adepti na prvních dvou místech své pozice i výkony udrží a postoupí do ligy třetí v jejím dalším pokračování…

Ze statistického minima je ještě potřeba vypíchnout nejhodnotnější počinky hracího dne a zde prim hrál Lukáš Obrusník, když zahrál výkony i hodnot 223 a 258 bodů, Zbyněk Karbusický přidal 221 bodů a slušných je i 208 bodů zaskakujícího a spíše opravdu trénujícího Stanleyho MarešeDruhý hrací den se závěrečným rozuzlením všeho podstatného je na programu v sobotu 9. listopadu, znovu od 11:00.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov