Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

O triumfu Šumafuk – Rodamiento nebylo pochyb

« zpět na seznam

12.11.2019

O triumfu Šumafuk – Rodamiento nebylo pochyb

V neděli 10. listopadu na Xbowlingu Žižkov odehrála jako jedna z prvních svůj závěrečný 4. hrací den místní 8. liga ABL. Již před samotným úvodem večera bylo více jak zřejmé, že o konečném vítězství  Šumafuk – Rodamiento, nestane-i se ničeho katastrofického, není pochyb. Tentokrát ryze pánská sestava skutečně nenechala nikoho na pochybách, kdo je vládcem soutěže a s konečnými 86,5 body po zásluze stanula na nejvyšším stupínku. Od nové sezony se tak mohou těšit na účast ve vyšší, tedy 7. místní lize ABL.

O eventuálnídruhé postupové místo, když družstva prvního se týká postup přímý, kdy se porovnává týmový průměr s tím skončivším na místě 6. ve vyšší lize, jakýkoli boj a souboj skončil ještě, než začal. Dva nejvážnější favorité tohoto mini duelu Fa Bruci a Neo Sharks, své síly i um rozložili rozdílně a tím šťastnějším a zřejmě i cílevědomějším se ukázal rodinný klan Brůčků, když Fa Bruci končí na stříbrném stupínku se 74 body a zejména pro ně důležitým průměrem 461,96. Neo Sharks, průběhem večera již smířeni se svým osudem a výsledkem, končí na třetím místě, majíce 65,5 bodu.

Pražský výběr a Energie Team končí nakonec v klidném středu tabulky, bohužel na jejím chvostu nakonec  Sebranka, jenž se v soutěži ohřála pouze jedinou sezonu a jako nováček a vítěz 9. ligy se vrací s 39 body zpět. Tím, koho se dlouho přímý sestup týkal, byli 1. BT Bohužel kuželky, avšak v samotném závěru zabrali a posunuli se aspoň na místo šesté, kde při 44 bodech budou s důležitým průměrem 436,38 čekat zrovna tak na dohrání dalších rivalů, u nich konkrétně družstva na druhém místě 9. ligy právě k porovnávání si svého celosezonního snažení.

Nejvyššího výkonu večera hodnoty 233 bodů dosáhl Daniel Beseda z vítězného týmu a jako jediný se zapsal aspoň do SILVER VIB Clubu. Nejlepším hráčem celkově se stal Michal Fiala (Fa Bruci) s průměrem 183,25, Nejlepší ženou Martina Kodlová (Neo Sharks) díky průměru 160,58 a hráčem Nejužitečnějším pak Aleš Pipek (Šumafuk – Rodamiento) se 17 body. Díky všem za účast nejen tohoto večera a na viděnou ve 21. ročníku ABL v příštím roce, ať už v jakékoli lize.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov