Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Pavla Černá podruhé jako náhradnice vítězí

« zpět na seznam

4.11.2019

Pavla Černá podruhé jako náhradnice vítězí

O první listopadové sobotě se nejen díky datu s malou dušičkou na Žižkovském Xbowlinguodehrál2. hrací dendruhýchLig jednotlivcůdam i mužů.Tentokrát si pánové mohli přispat, neb jako první přišly na řadu dámy a zde bohužel o konečné pořadí usilovalo po aspoň pozdním příchodu Marcelky Serbusové pouze sedm hráček, z nichž Pavla Černá podruhé přijala pozici alternace, nyní za Magdu Kohoutkovou.

Jako dříve stálá účastnice vyšší ligy dostála svým schopnostem a přeci jen ostatní bodově i výsledkově převyšovala, hrací den ukončila s průměrem rovných 177 a velkým náskokem při 1439 bodech. Druhá je nakonec Anička Fousová1199 body a o stupínku bronzovém rozhodoval pouhopouhý jeden bod nebo jedna kuželka, když tou šťastnější byla Lidmila Maršálková1124 body před Jarmilou Mervovoubody 1123.

pořadí celkovém to vypadá, že možnost zahrát si v jarním pokračování soutěže vyšší, tedy prestižní 1. ligu budou právo mít právě zmiňované Lidmila MaršálkováAnnou Fousovou a to díky nejen nejlepším dosaženým výsledkům, ale z části i bezabsenční účasti, když pouze čtyři hráčky odehrály oba své dva hrací dny… Snad trénink zábavnou formou, alias hlavní smysl tohoto turnaje, v dalších dílech přiláká vícero stabilních hráček a vlastně i hráčů. Taktéž závěrem chceme poděkovat Jiřímu FousoviVladimírem Mervou, kteří doprovázeje své hrající partnerky se ochotně zhostili pozice sparing partnerů a doplnili tak chybějící hráčky, aby tak aspoň touto cestou odpadlo volných zápasů.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov