Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Petr Manhart nejšťastnější ve vyrovnané 3. lize jednotlivců

« zpět na seznam

15.10.2019

Petr Manhart nejšťastnější ve vyrovnané 3. lize jednotlivců

Po odehrání 4. ligy jednotlivců Xbowlingu Žižkov svá střetnutí absolvovala i liga třetí. I zde zaskočilo několikero náhradníků za hráče přihlášené a právoplatné, takže nakonec ani zde pořadatel nemusel řešit nějakou absenci těsně před startem soutěže.

Celý hrací den se nesl v duchu obrovské vyrovnanosti a podobného výkonnostního potenciálu zúčastnivších se, nebylo nouze o výsledky natolik vyrovnané, že vítězi stačilo v jednotlivých duelech shodit o pouhopouhou kuželku více soupeře. Dokonce i remízy jsme se dočkali.

Nejlepšího výkonu hodnoty 224 bodů docílil Jaroslav Lacina, který je po polovině soutěže na stupínku bronzovém, avšak při zisku 1 320 bodů jen s těsným náskokem před čtvrtým Pavlem Štafou (1 313 bodů) a taktéž minimální ztrátou na stříbrného Jiřího Fousebody 1 333. O málo více, přesně 1 396 bodů pak prozatím stačí k vedení Petru Manhartovi.

Avšak, jak již bylo řečeno i napsáno, v této lize skutečně nemá nikdo nic jisté a odhadnout, kteří zúčastnění v konečném resumé obsadí důležitá první dvě místa pořadí a právo postupu do 2. ligy či i naopak nejnižší a bohužel je nemine sestup do ligy 4., by byl úkol nadlidský a nezáviděníhodný.

9. listopadu znovu zhruba po půl druhéodpolední uvidíme, kterak se se vzniklou situací maximálně vyrovnané skupiny pánové popasují a vlastně i v jakém složení tentokráte nastoupí. Což je další z rozhodujících faktorů v souboji se soupeři a ziskem bodů, kde bude rozhodovat zřejmě skutečně každý bodík i odstraněná kuželka…

Váš Xbowling team – bowling Žižkov