Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

První kuželku Xbowlingu Žižkov roku 2020 si odnesl Václav Kouba

« zpět na seznam

9.1.2020

První kuželku Xbowlingu Žižkov roku 2020 si odnesl Václav Kouba

Máme za sebou na Žižkovském Xbowlingu úvodní turnaj Devítkové série roku 2020. Na turnaj dorazilo nakonec 40 hráčů a hráček, na které čekal standartní počet čtyř her a postup pro 4 hráče přímo do finále a 24 hráčů si zahraje semifinále………

Mezi první čtyři přímo postupující do finále po ukončené kvalifikaci skončili: Jaromír Makovec, David Rain, Lukáš Gurgul a Josef Colon, který postoupil díky odstoupení Jaromíra Vohryzky, který si dorazil jen potrénovat a dál v turnaji nepokračoval. Postup do semifinále měli zajištěni v podstatě všichni hráči, kteří vydrželi, protože podobných hráčů co si dorazili pouze zatrénovat bylo více a tak postupoval jako poslední Miroslav Halama.

Cena byla připravena po kvalifikaci pro parohačku, kterou se stala s 8 splity Daniela Hajná a mezi muži si za 11 parohy cenu připsal Oldřich Janiga. Do finále se probojovala jediná žena a tak bylo jasné, že nejlepší bude Hana Uhlířová. Boj se tedy rozpoutal mezi zbývajícími muži a čekalo se, kdo si odnese první kuželku roku 2020. Prvenství si se součtem 541 bodů připsal Václav Kouba. Druhý skončil vítěz kvalifikace Jaromír Makovec se součtem 494 bodů. Na třetí příčce se ztrátou dvou bodů se umístil další přímý finalista Lukáš Gurgul. Cenu za nejvyšší nához 300 si jako první v kvalifikaci odnesl Josef Colon. Dalšími v pořadí, kteří tento nához hodili jsou: 2x Jaromír Makovec, Martin Palas, Antonín Matějka a Jiří Kotjužanský.

Před námi je nyní Devítka na Strašnicích 21. ledna pro pravidelné hráče připomínáme termín Finálového Devítkového Masters, které se koná v neděli 26. ledna a je možné se hlásit do hracích rund, apelujeme také na hráče, kteří se nezúčastní, tak ať dají vědět, abychom mohli nabídnout místo dalším v pořadí. Další turnaj této série je naplánován na 3. a 4. února.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov