Xbowling Žižkov, Praha 3

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 143

RollEX si podmanil 6. ligu Xbowlingu Žižkov

« zpět na seznam

5.9.2019

RollEX si podmanil 6. ligu Xbowlingu Žižkov

Že úvodní hrací dny i v ABL bývají leckdy výsledkově neodhadnutelné, dokumentuje premiérová tabulka 6. ligy ABL Xbowlingu Žižkov. Nad všemi aspiranty včele, sestoupivšími z vyšší ligy a tudíž s nejvyššími ambicemi či letitými nestory soutěže, prozatím vyčnívá herně (jako jediní mají průměr nad 500 a sice 516,83) i bodově nováček, postupující z ligy 7. a sice RollEX, když nasbírali krásných 21 bodů. O 3 méně poté nejvážnější konkurent v podobě Sejsmické aktivity a stupínek bronzový patří rodinnému seskupení Jack Moto Teambody 16.

V prozatím vyrovnané tabulce patří o bod a pořadí o stupínek níže JARPu a o další bod a pozici níže jsou výsledkově nevyzpytatelní Polar Bears. Neb je ještě soutěž v plenkách, k pochopitelným zvratům a změnám na obou pólech tabulky dozajista dojde, pouze u RollEXu lze konstatovat, že již nyní dokázali svou odhodlanost i bowlingovou sílu a zřejmě budou těmi nejvážnějšími aspiranty a favority dalšího (přímého) postupu o ligu výše….

Nejvyššího výkonu večera a hned zápisem do Gold VIB Clubu se blýsknul tahoun Polar Bears Daniel Jakobsson hodnoty 255 bodů, do Silver Clubu pak patří hra 242 Spencera Menlova z družstva vedoucího a těsně před branami skončil Václav Havlíček (Sejsmická aktivita) díky 224 bodům. Daniel pak vede těsně před Spencerem i v kategorii Nejlepšího hráče při průměrech 188,50, respektive 187,17. Nejlepší ženou je prozatím Jana Lišková (RollEX) díky průměru 168, 17 a hráčem Nejužitečnějším posléze nikdo jiný, než Daniel Jakobsson, který jako jediný nepoznal při zisku 6 bodů hořkost porážky v duelech hráče versus hráč.

Druhý hrací den čeká na všechny zúčastněné již za 3 týdny a sice tradičně v úterý 24. září, opět v této sezóně na hernách všech pražských Xbowlingů nově v 19:15.

Váš Xbowling team - bowling Žižkov