Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

RolleX stále s hracím dnem k dobru

« zpět na seznam

27.3.2019

RolleX stále s hracím dnem k dobru

Třetí hrací den ABL je po posledním březnovém úterý minulostí i pro 7. ligu Xbowlingu Žižkov. Tento veskrze zajímavý a nejen díky o několik set metrů dále hraném historickém utkání naší fotbalové reprezentace s učiteli z Brazílie i pestrý večer nepřinesl v podstatě nic nového. Probíhal stejně jako kopaná v přátelském duchu lidsky i herně a snad jen neskutečně dominující leadeři RolleX ubrali ze svých maxim a po dvou předchozích kolech, kdy získali po 27 bodech z 30 možných, tentokrát jim k primátu družstva dne postačilo bodů 20………

Velmi se jim však přiblížili Bowlmasters16, JARPO a zejména 1. BT Bohužel kuželky se ziskem 18 bodů. Ti připravili RolleXu jedinou prohru v soutěži a to hned poměrem 5:0. Nic to na neochvějném postavení leaderů nezměnilo, RollleX nadále kralují, nyní již se 74 body a náskokem na své nejbližší pronásledovatele JARPO 25 bodů, což je pro mnohé z mužstev zisk více jak jednodenní… Z určitostí více jak jasnou lze tedy prohlásit, že už nyní je o vítězi ligy a přímém postupujícím do vyšší rozhodnuto a ve zbytku soutěže se budeme soustředit již „jen“ na souboje o udržení a druhé místo, zaručující možnost postupu tamtéž, byť na porovnávaný průměr s družstvem, které skončí v 6. lize na místě šestém.

Večer byl plný různorodých individuálních výkonů, z nichž za zmínku stojí na tuto ligu rekordní nejnižší náhozy hodnot 79 a 80 a naopak výrazný dokonce zápis do Gold VIB Clubu hodnoty 253 bodů Romana Venclíčka (Titanic SSV), jímž téměř dorovnal svůj a soutěže samotné nejvyšší počin vůbec, který tak zůstal na hranici 255. Pasoval se tak i do role Nejlepšího hráče soutěže s průměrem 188, 83, byť neoficiálně vyšší má nasvém kontě Jan Hoffelner (Neo Sharks), který by však ve zbývajících utkání musel ke svým doposud odehraným 4 duelům přidat minimálně 6 dalších, čemuž ale nic nenasvědčuje…. Ženám vévodí poté po zásluze Jana Slavíková z vedoucího týmu díky průměru 169, 39. Hráči nejužitečnějšími jsou rukou společnou s prozatímními 14 body Aleš Bouchner (JARPO) a Spencer Menlove (RolleX). Předposlední hrací den je na pořadu v úterý 16. dubna, těšíme se tak se všemi na viděnou.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov