Xbowling Žižkov, Praha 3

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 143

RollEx vede, dominovali však KSK

« zpět na seznam

26.9.2019

RollEx vede, dominovali však KSK

Druhý hrací den odehrála na Xbowlingu Žižkov 6. místní liga ABL. Po polovině soutěže si vedení upevnili nováčci RollEX, kteří tak dali všem opět najevo svou touhou posunout se pro příští sezonu opět o soutěž výše. Uhráli rovných 20 bodů a celkem již vedoubody 41,5 i nejvyšším týmovým průměrem 516,33, jediným ne se čtyřkou na začátku.

Při výkonnosti RollEXu tato skutečnost jest v celku očekávaná, zajímavější je však počin druhého kola výborných KSK, kteří nasbírali nejvyšší počet bodůa sice 21,5 a posunuli se z minulé pozice šesté s průběžnými 33,5 body na stupínek bronzový. Druhé místo hájí Sejsmická aktivita, mající k dobru 2 body. Čtvrté zůstalo JARPO1,5 bodovým deficitem na stupně nejlepších. Po polovině soutěže se již pozvolna separuje i opačný pól tabulky, kde zřejmě největší údržbářské starosti budou náležet pohodové Švédské trojce, jejichž 14 bodů není příliš. Boj o šestémísto, čili pozice možné taktéž sestupu do nižší ligy, je nepoměrně vyrovnanější a adeptů na následné porovnávání si průměru s druhým týmem 7. ligy je několikero.

Nejvyššího náhozu večera dosáhl Zbyněk Karbusický(RollEX) a to 237 bodů a tím se katapultoval i do Silver VIB Clubu. Doprovází ho tam oddílový kolega Spencer Menlovedíky225 bodům a Aleš Bouchner(JARPO) s výkonem 234 bodů. Nejlepším hráčempo polovině soutěže je DanielJakobsson(PolarBears), s průměrem 192,75 a je současně i hráčem Nejužitečnějším 12 body, což značí, že mu prozatím žádný ze soupeřů nepřišel na kobylku. Nejlepší ženouje poté Jana Lišková z vedoucího týmu díkyprůměru 165,83.

Druhou polovinu soutěže alias 3. hrací denstartuje o klasickém úterním podvečeru 15. října pro Žižkovské Xbowlingové herny a soutěže novinkově v 19:15.

Váš Xbowling team - bowling Žižkov