Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Roman Gottwald obrovským hrdinou a srdcařem večera

« zpět na seznam

23.10.2019

Roman Gottwald obrovským hrdinou a srdcařem večera

K velmi kuriózní a neobvyklé situaci došlo během 3. hracího dne5. místní ligy Xbowlingu Žižkov v pondělí 21. října. Dorazilo všech sedm účastnivších se týmů, avšak družstvo Bowlmasters B pouze o jednom hráči a sice Romanu Gottwaldovi. Z důvodů neznámých z početné soupisky týmu ostatní cestu bohužel nenašli a Roman byl natolik patriotem a slušným, že ho ani nenapadlo hrací den odřeknout, jako by se zachovala drtivá většina ostatních. Z lidského i sportovního hlediska zaslouží obrovský obdiv, respekt a že pádu družstva přes veškerou snahu v tabulce logicky nezabránil, je v tomto okamžiku nepodstatné…Závěrečné duely večera absolvoval již alespoň s jedním spoluhráčem, byť výkonnostním elévem, avšak i tak získal svému družstvu 3 body a mít možnost, pravidly zapovězenou, kdy by mohl volit pozici, na níž v týmu hrát chce (a ne pouze ortodoxně coby 1. hráč), mohl být ještě úspěšnějším…..

Ve vynikající formě a rozpoložení tentokrát nastoupilomezi mužstvy kompletními spolu s leadery soutěže BC Slezskou i Hučamano, jimž se podařilo získat 23, respektive 22 bodů. Znamená to tak, že Hučamano povyskočili z místa šestého po polovině soutěže sice jen na páté, avšak znegovali výraznou ztrátu na soupeře před sebou, když na čtvrté Las Cucarachas a třetí Express XXL ztrácejí vždy pouhý bod. Druzí zůstali Budulínci, kteří mírně odskočili Expressu XXL a mají na svém kontě rovných 50 bodů. Překvapením není vedení BC Slezské, když se chlapci mohou pyšnit již body 69 a jistotou jedné a třičtvrtě nohy coby přímého postupu, vlastně návratu do 4. místní ligy.

Těmi, kdo se po tomto večeru mohou honosit titulem člena Silver VIB Clubu se stali díky výkonům 232 bodů Marian Čáp (Hučamano) a 226 bodů Pavel Plachý (Express XXL).Ten je rovněž Nejlepším hráčem celkově s průměrem 190, 44, ženou pak Danka Šimková (Budulínci) se 161,47. HráčiNejužitečnějšímijsou prozatím svorně borci matadorů soutěžePavel Klimoa Zdeněk Havlíčeks14 body. Závěrečný hrací den s oceňováním nejlepších i nejšťastnějších k účasti zve Martinův bílý kůň v pondělí 11. listopadu již zaběhle v 19:15.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov