Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Tak trochu divný večer 4. ligy přeci jen patří Casusu

« zpět na seznam

24.9.2019

Tak trochu divný večer 4. ligy přeci jen patří Casusu

V pondělí 23. září, jako první odehrála svá utkání 2. kola ABLmístní 4. ligaXbowlinguŽižkov. Leader tabulky Casus, přes výrazné oslabení, když Vladimír Dlouhý musel ze zdravotních důvodů po druhém utkání odstoupit a jediný přítomný náhradník zahrál bohužel jen dle svých představ a zejména očekávání, avšak ne tak zbytku týmu. Přesto dokázal získat nejvícebodů, 20, o 2body méně, než večera úvodního a lehce tak v celkovém pořadí navýšil svůj náskok. Výrazně se o to zasloužil ne tahoun Jaromír Vohryzka, byť oba v kategorii Nejužitečnějšího hráče získali nejvyšší početbodů večera (5), ale Osman Ouahdjina, když byl držitelem nejvyššího průměru 182, 33 i výkonu hodnoty 234 bodů, s nímž se po hříchu jako jediný zapsal aspoň do Silver VIB Clubu. Ve svých sestavách hledali nucenou alternaci i Gerotop i Nexta to od počátku, oba shodně cestou dámské spoluhráčky, avšak bodově profitovali toto kolo žel nejméně.

Na druhou příčku se nenápadně propracovali cílevědomí nováčci Žižkovská jízda34 body a jednobodovýmnáskokem před bronzovými BDT SeaWolf, kteří jsou držiteli nejvyššího průměru vůbec, hodnoty 503, 42. O bod zpět jsou v těsném kontaktu pod podiem Dů-hodci, čili boj férového rázu o stupně nejlepších je stále otevřený.

Přes na 4. ligu tentokráte spíše výkony nevýrazné, přeci jen, kromě náhozů nejvyšších za povšimnutí stojí výjimečná hra družstva BDT SeaWolf, kdy všichni spoluhráči překonali hranici 200 bodů a celkově stanovili týmové maximum na 631 bodech.

Nejlepším hráčempo polovině soutěže zůstal Jaromír Vohryzka, byť s poníženým průměrem na 185, 08 (co by za něj někteří dali…..