Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

The Big Lebowski už ani nemusejí chodit……

« zpět na seznam

13.8.2019

The Big Lebowski už ani nemusejí chodit……

Svůj třetí hrací den Letní Devítkové ligy Xbowlingů Žižkov a Strašnice, jako první během druhého prázdninového měsíce, 12. srpna absolvovala na Žižkovské herně její skupina C, po minulém faux pas tentokráte s kompletním osazenstvem všech šesti týmů.

Lautr nic přespříliš pořadím svým ani jiných nezamíchali, oproti tomu druzí se zápasovým deficitem, Drtivý dopad, posbírali druhý největší počet bodů a ztrátu, byť stále na pátém místě, výrazně umazali. Před derniérovým večerem tak mají stále šanci proklouznout alespoň do „B“ finále, a to jak přímo, když ne jako družstvo z pátého místa s dostatečným konečným průměrem. Neotřesitelnou pozici leadera této skupiny opět potvrdili The Big Lebowski, kteří ani tentokrát ještě nepoznali hořkost porážky, získali 2225 možných bodů a celkově při maximálním možném počtu 15 výher a 65 bodů vévodí tabulce. Mají před druhým Bus Teamem A24 bodový náskok a tak lze i s trochou nadsázky říct, že ani jejich teoretická nepřítomnost posledního večera by je o celkový primát a nadto jistojistý postup do nadstavbového „A“ finále neminula…

Bronzová pozice aktuálně patří Casusu s 39 body, ztrátou na pozici stříbrnou pouze 2 body, avšak k dobru na čtvrté LuMiRo pouze vyšší týmový průměr při shodném bodovém zisku. Je a bude tedy dozajista ještě o co hrát a do posledních hodů skupina velmi zajímavá i napínavá…

Poprvé jsme tento den nebyli svědky žádného maximálního náhozu aspoň devítkové 300. Nejblíže byli Martin Russ z vedoucího týmu, když si první nestrike schoval do desátého framu. Ještě dále se dostal Pavel Vacek (Casus), jemuž až hod dvanáctý v podobě shozených šesti kuželek vystavil stop a výkon večera tak upravil na 296 bodech. Celkově je Nejlepším hráčem 3. kolo nepřítomný Pavla týmový spoluhráč Jaromír Vohryzka s průměrem 240, 80, ženou poté jeho choť Dáša, která z dam jako jediná drží průměr s dvojkou na začátku a sice rovných 208, 00. Nejužitečnějšímhráčem je pak Libor Mach (The Big Lebowski) s 13 body15 možných.

Závěrečný hrací den je na pořadu již za dva týdny a sice v pondělí 26. srpna od 19:00, kde se definitívně rozhodne, kdo si zahraje celožižkovské finále „A“Letní devítkové ligy a komu bude náležet účast v malém „B“ finále.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov