Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

V 7. lize Xbowlingu Žižkov je možné i nemožné

« zpět na seznam

9.10.2019

V 7. lize Xbowlingu Žižkov je možné i nemožné

Pondělí 7. října bylo druhým hracím dnem už i pro 7. ligu ABL na Xbowlingu Žižkov. Po polovině soutěže si sice vedení udrželi i trochu překvapivě Zevláci, ne tak však k okolnostem tohoto večera.Hoši vstupovali do druhých vzájemných konfrontací se solidním náskokem 6, 5bodu na Happy People a zdánlivě luxusních 11 bodů na Titanic SSV. Oba prvně jmenované týmy však dosahovali výsledků i výkonů jako na houpačce, oproti tomulodníci pod kotlem zatopili a nenápadně, ale cílevědomě sbírali bod po bodíku v množství větším než malém a obrazně i prakticky tento večer všem uplavali o parník, když získali 26 bodů a jediní skončili s průměrem nad 500 bodů a sice 509,33.

Poslední kolo, kdy již vedoucí Zevláci měli svá střetnutí za sebou a náskok 1,5 bodu na stříbrné Happy People, chlapci nejen, že dostáli svému názvu, ale museli se i sklonit před formou Titanicu SSV a přijmout hořkou pilulku v podobě prohry 1:4. Tím se čelo tabulky sice pořadím nezměnilo, avšak minimalizovali odstupy jednotlivých na pouhopouhých 0, 5bodu. Ještě vyrovnanější je pak střed tabulky, když Mistři, E.V.I.K. i Bowlmasters při shodném zisku 25,5 bodu od sebe dělí pouze vyšší týmový průměr. Byť v této skupině je zřejmě vše možné, statisticky to však vypadá, že tuto trojici čeká minisouboj o Černého Petra v podobě předposledního stupínku s nejistotou v podobě udržení se v soutěži. Bohužel pro sympatické Ovce 2 se prozatím jeví tato liga jako příliš vysokou, ale odepisovat nelze skutečně nikoho a věřme, že ani hráčky a hráči samotní již flintu do žita neodhodili….

Tento večer ještě v neunaveném úvodu dokázal Nejvyššího náhozu dosáhnout Filip Štěpánek (Happy People) a s 250 body se, byť těsně, zapsal i do ceněného Gold VIB Clubu. Do Silver Clubu poté opět zamířil Roman Venclíček (Titanic SSV) s výkonem 230 bodů a byl i hráčem večera díky průměru rovných 196 bodů. Díky průměru 192, 08 je poté i Nejlepším hráčempo polovině soutěže celkově. Nejlepší ženouje Hana Uhlířová (Mistři), ta máprůměr 154, 73. Kategorii hráčeNejužitečnějšího vládne duo již zmiňovaných Roman Venclíček (11,5  bodu) sFilipemŠtěpánkem (11 bodů).

3. hrací den je na programu v obvyklém pondělním podvečeru 28. října 18:15. Věříme, že přes termín koridující Státní svátek i projevenou nevoli a protesty přeci jen všechna družstva dorazí a v kompletních sestavách a budeme svědky plnohodnotného řešení výsledkového rébusu této skupiny.

Váš Xbowling team - bowling Žižkov