Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

V souboji generací prozatím mladí vedou 9. ligu Xbowlingu Žižkov

« zpět na seznam

16.9.2019

V souboji generací prozatím mladí vedou 9. ligu Xbowlingu Žižkov

V neděli 15. září svá utkání 1. kola ABL rozehrála na Xbowlingu Žižkov i zdejší 9. liga. Byť po úvodních hrách vypadalo, že MAESTRO Club B, sestoupivší z vyšší ligy, neponechali nic náhodě a razantně chtějí dokázat svou snahu návratu zpět, v průběhu večera je z čela tabulky vytlačili postupně Strážci vesmíru a Šamani – Rodamiento.

Kolovratští se tak nakonec prozatím musí spokojit s bronzovoupozicí a dokonce jen díky vyššímu skóre při rovnosti 15 bodů před čtvrtým Legendario Teamem, mohutně finišujícím. Strážci a Šamani si nic nedarovali, střídali se v průběžném vedení, když závěr večera v mezigeneračním souboji nakonec Šamanům – Rodamiento nepomohla ani vydatná pomoc dámských i seniorským handicupů a jsou s 19,5 body druzí. K údivu hlavně vlastnímu po úvodní čtvrtině soutěže vedou Strážci vesmírubody 21 a nejvyšším průměrem 457,50.

Nejvyššího výkonu večera jsme byli svědky svorně z rukou Petra Součka (MAESTRO Club B) a Milana Černého (Tanečníci), když jeho hranici pánové ustanovili na 203 bodech. Petr Souček je poté i Nejlepším hráčem s průměrem 171,67 a aby toho nebylo málo, jako jediný nedaroval svým rivalům vlastní skalp a tak s 5 body vede i v kategorii hráče Nejužitečnějšího. Nejlepší ženou je po úvodním večeru Naďa Šamonilová (Šamani – Rodamiento) díky průměru 148,17Druhé kolo alias hrací den čeká na všechny zúčastněné tradičně v neděli letos nově18:15 a sice 6. října.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov