Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Večer výtečných výkonů 6. ligy Xbowlingu Žižkov

« zpět na seznam

27.2.2019

Večer výtečných výkonů 6. ligy Xbowlingu Žižkov

Druhý hrací den ABL místní 6. ligy Xbowlingu Žižkov se odehrál poslední únorovém pondělí, tedy 25. 2.. V průběžné tabulce, po dvou pětinách porce vzájemných duelů došlo, při stále velice vyrovnaných a minimálních odstupech, sice pouze ke kosmetickým změnám, ale co se pořadí týče poměrně zásadním……

A to posun Sejsmické aktivity s 33 body před Jack Moto Team (bodů 31, 5) na bronzový stupínek a zejména Las Cucarachas s 36 body před Express XXL (35 bodů) na pozici vedoucí. Ovšem nejen 3 hrací dny budoucí jistojistě s pořadím, a to na obou pólech tabulky, zamávají. Večer byl okořeněn tentokráte nesčetně nadstandartními individuálními výkony, na tuto ligu ne až tak obvyklými, když hned svými úvodními hrami se do Gold VIB Clubu zapsali s 267 Pavel Javůrek (Jack Moto Team) a Vít Fikejzl s náhozem 258. Výborné jsou i zápisy do Silver Clubu hodnoty 246 Daniela Kuchty (Las Cucarachas) a 236 Daniela Jakobssona (Polar Bears). Průběžně je zatím Nejlepším ženou Hana Uhlířová (Mistři) s průměrem rovných 168, hráčem držitel prozatímního nejvyššího náhozu Pavel Javůrek s průměrem 191,83 a současně je i hráčem Nejužitečnějším se ziskem 11 bodů s pouhopouhou jedinou prohrou v duelech hráče versus hráč.

Závěrem prosíme hráčky a hráče do hracích dní následných, aby vyplňovali zejména seniorské handicapy do zápisů o utkání už před jeho zahájením, aby i jejich soupeři nežili v nevědomosti a měli přehled, kolik ve vzájemných konfrontacích musí pro triumf zahrát. Třetí hrací den čeká na všechny zúčastněné opět v pondělním dni a sice 18. března.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov