Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Velmi specifická tabulka 8. ligy

« zpět na seznam

8.2.2019

Velmi specifická tabulka 8. ligy

Premiérový hrací den 8. ligy ABL Xbowlingu Žižkov se odehrál v neděli 3. února v klasických 18:00. Tentokrát dorazily všechny účastnivší se týmy a tak večer proběhl naprosto hladce. Byli jsme svědky mnoha vyrovnaných duelů, kdy rozhodovaly skutečné maličkosti, leckdy štěstí a častokrát i novinka tohoto ročníku, a sice seniorský pomocný handicap…….

Stejně tak se tento fakt odrazil i v konečné podobě průběžné tabulky, když vedou Šumafuk – Rodamiento s 21 body před Zevláky, kteří získali stejný počet bodů, mají dokonce vyšší týmový průměr, avšak jak dámský, tak právě seniorský bonus je odsouvá nepochopitelně na stříbrnou pozici. Samotná tabulka je s nadsázkou rozdělena na čeloE.V.I.K. a chvost, když právě za vedoucím duem je zmiňované seskupení na bronzové pozici se ztrátou dvou při zisku 19 bodů. Od čtvrtého po poslední sedmé místo jsou družstva seřazena vzácně s 11 body a o umístění rozhodoval pouze rozdílný průměr družstva.

Nejvyššího individuálního výkonu je autorem Martin Havel (Zevláci) hodnoty 225 a opravdu těsně se tak zapsal do Silver Clubu. V kategorii Nejlepšího hráče drží bronzovou pozici při průměru 180,83 těsně za Alešem Pipkem (Šumafuk - Rodamiento) se 181,00 a Liborem Rechtorikem (E.V.I.K.) se 181,50Nejlepší ženou je Anina Rychterová (vedoucí Šumafuk - Rodamiento) s průměrem 152,67 a současně spolu s Martinem Havlem Liborem Rechtorikem je i Hráčem (hráčkou) Nejužitečnějším, když toto trio získalo svorně po 5 bodech v duelech hráče proti hráči. Druhý hrací den je na pořadu dne znovu v neděli od 18:00 a znovu 3., tentokráte března.

Váš Xbowling team – bowling Žižkov