Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Devítková liga 2020

Seznam přihlášených družstev:

Skupina A - pouze Žižkov

Hrací dny : 6. 7. Žižkov + 27. 7. Žižkov + 17. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Ježkovi voči, 2. JDK, 3. Lautr nic, 4. Bus Team, 5. Tantas barbas, 6. Zelená síla - skupina je naplněna

Přihlášky do skupiny A : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina B - pouze Žižkov

Hrací dny : 12. 7. Žižkov + 2. 8. Žižkov + 23. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Family Fitness, 2. Devět dole, 3. RolleX, 4. The Big Lebowski, 5. Xbowling Žižkov, 6. Labužníci - skupina je naplněna

Přihlášky do skupiny B : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina C - pouze Žižkov

Hrací dny : 20. 7. Žižkov + 10. 8. Žižkov + 31. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Sebranka, 2. XbowlingX, 3. Vypnout Zapnout, 4. LuMiRo, 5. BT Notaxo L, 6. Casus - skupina je naplněna

Přihlášky do skupiny C : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina D - kombinovaná skupina Strašnice a Žižkov

Hrací dny : 14. 7. Strašnice + 28. 7. Žižkov + 26. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Mladí Bowleři, 2. X BT Notaxo, 3. Pražské šunky, 4. Fenix, 5. Dů-hodci, 6. Vinaři - skupina je naplněna

Přihlášky do skupiny D : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina E - pouze Strašnice

Hrací dny : 13. 7. Strašnice + 3. 8. Strašnice + 24. 8. Strašnice (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Jedna plus dva, 2. Šulíni, 3. Herdek, 4. JB Miramare 1807, 5. All strikes matter, 6. Těžkej omyl - skupina je naplněna

Přihlášky do skupiny E : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

Termíny Letní devítkové ligy družstev 2020 hledejte ZDE.