Xbowling Žižkov, Praha 3

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 143

Devítková liga termíny

Seznam přihlášených družstev:

Skupina A - pouze Žižkov

Hrací dny : 9. 6. Žižkov + 23. 6. Žižkov + 14. 7. Žižkov + 18. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. RollEX, 2. Ježkovi voči, 3. Zevláci, 4. E. V. I. K., 5. Family Fitness, 6. BT Notaxo - skupina je plně obsazena

Přihlášky do skupiny A : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina B - pouze Žižkov

Hrací dny : 17. 6. Žižkov + 1. 7. Žižkov + 15. 7. Žižkov + 19. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Pražské šunky, 2. Sebranka, 3. Poštovní express, 4. Zelená síla, 5. JB Miramare 1807, 6. Xbowling Team Žižkov - skupina je plně obsazena

Přihlášky do skupiny B : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina C - pouze Žižkov

Hrací dny : 24. 6. Žižkov + 8. 7. Žižkov + 12. 8. Žižkov + 26. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Casus, 2. BUS Team A, 3. The Big Lebowski, 4. Lautr nic, 5. Drtivý Dopad, 6. LuMiRo - skupina je plně obsazena

Přihlášky do skupiny C : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina D - kombinovaná skupina Žižkov a Strašnice

Hrací dny : 25. 6. Strašnice + 16. 7. Žižkov + 13. 8. Strašnice + 27. 8. Žižkov (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Bus team C, 2. Těžkej omyl, 3. No Limits, 4. Vypnout-Zapnout, 5. Jimato, 6. Tantas barbas - skupina je plně obsazena

Přihlášky do skupiny D : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina E - pouze Strašnice

Hrací dny : 24. 6. Strašnice + 8. 7. Strašnice + 12. 8. Strašnice + 26. 8. Strašnice (vždy od 19:00)

Seznam družstev : 1. Šulíni, 2. Tres chuanos, 3. Loněk (2+1), 4. Tři grácie, 5. Padám, Padám, 6. Vinaři de Strašnice - skupina je plně obsazena

Přihlášky do skupiny E : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina F - Kyje a Žižkov

Hrací dny : 1. 7. Kyje (18:00) + 22. 7. Žižkov (19:00) + 5. 8. Žižkov (19:00)+ 26. 8. Kyje (18:00)

Seznam družstev : 1. Rolling Balls BC,

Přihlášky do skupiny F : online ZDE a nebo volejte 776 032 320

Termíny Letní devítkové ligy družstev 2019 hledejte ZDE.