Xbowling Žižkov, Praha 3

Online shopOnline rezervaceFacebookInstagram

608 300 143

Aktuálně

Casus v nových dresech a sezóně opanoval start ABL na Xbowlingu Žižkov

Casus v nových dresech a sezóně opanoval start ABL na Xbowlingu Žižkov

4. 9. 2019

Pro některé poměrně krátkou letní pauzu v pondělí 2. září na Xbowlingu Žižkov rázně utnula místní nejvyšší 4. liga, rozehráním svého 1. kola podzimní sezony 20. ročníku ABL. S kompletní sedmičkou startujících družstev, byť sem tam s větším či menším oříškem při skladbě sestav i vinnou ještě doznívající závěrečné vlny dovolených, nic nebránilo nově na hernách Xbowlingů19:15 zahájit premiérovou porci vzájemných duelů. 

číst více

BT Notaxo nejlepší ve finále A LDL

BT Notaxo nejlepší ve finále A LDL

2. 9. 2019

Druhý finálový hrací den ovšem tentokrát skupiny A Letní Devítkové ligy dorazila opět družstva na hernu Xbowling Žižkov. V této skupině se sešla vždy první dvě družstva z každé skupiny a jedno družstvo s nejlepším průměrem na třetím místě. Hned od prvních zápasů bylo vidět, že na nejvyšší umístění bude třeba zahrát opravdu vysoká čísla a bude záležet na každém získaném bodu…..

číst více

RollEX vítězí ve skupině B LDL

RollEX vítězí ve skupině B LDL

30. 8. 2019

Na finálový hrací den skupiny B Letní Devítkové ligy na hernu Xbowling Žižkov se poskládala družstva, která se umístila zhruba v polovině všech skupin a vyrovnanost byla vidět i díky tomu, že se družstva postupně střídala na čele tabulky, až se tam nakonec usadilo vítězné domácí družstvo RollEX, kteří získali 23 bodů a průměr 624,17…..

číst více

Vypnout-zapnout vítězi skupiny D Letní devítkové ligy

Vypnout-zapnout vítězi skupiny D Letní devítkové ligy

29. 8. 2019

Závěrečný 4. hrací denXbowlingovskéLetní devítkové ligy odehrála v úterý 27. srpna již i skupina D. Tato jediná poznala obě herny, kde soutěž probíhala a sice dvakráte Xbowling Strašnický i Žižkovský. Tentokrát na druhé jmenované si závěrečnou porci duelů přišlo odehrát kompletní osazenstvo a ačkoli pro postup do následných „A“ i „Bfinálebyli postupující v podstatě dopředu jasní, zápasy nepostrádaly napětí a konečné výsledky nenechaly kámen na kameni.......

číst více

The Big Lebowski ztratili neporazitelnost, přesto dominovali skupině C na Žižkově

The Big Lebowski ztratili neporazitelnost, přesto dominovali skupině C na Žižkově

27. 8. 2019

Čtvrtým hracím dnem Letní Devítkové ligy ryze na Xbowlingu Žižkov skupina C v pondělí 26. srpna zkompletovala sedmičku nejlepších družstev, postupujících do následných „A“ i „B“ finále. O vítězi nebylo ještě před rozehráním závěrečných duelů pochyb, pouze se čekalo, kolik bodů The Big Lebowski posbírají. Nakonec utržili svou první a jedinou porážku v soutěži a končí s 84 body a průměrem 673,60. Změna nastala na stříbrném stupínku, kam se mohutným závěrečným finišem propracoval Casus a s 56 body tak doprovází vítěze do velkého finále........

číst více

Finále Summer Cupu historií

Finále Summer Cupu historií

26. 8. 2019

Nedělní finálový hrací den Summer Cup, který můžeme říci je již minulostí s konečným počtem 135 hráčů, se hrál na herně Xbowling Žižkov tak i Xbowling Strašnice. Nejdříve odstartovala Kategorie A pro 24 hráčů a čekalo je rozřazení do pavouka play-off po třech semifinálových hrách.…….

číst více

Kvalifikace Summer Cupu dohrána

Kvalifikace Summer Cupu dohrána

24. 8. 2019

Další hráči a hráčky dorazili potrénovat na pohodový letní turnaj Summer Cup, který nakonec navštívilo 135 startujících, jak na herně Xbowling Žižkov tak i Xbowlingu Strašnice. Rozhodovalo se o postupech ve všech Kategoriích a barevně označení hráči postupují do nedělního finále dne 25. 8., na které je vypsána obsazovačka pro jednotlivé Kategorie a dle pořadí ve startovním poli – nezapomeňte, že se hraje jak na Žižkově, tak i ve Strašnicích (Kategorie D)…….

číst více

Vážení ABL hráči

Vážení ABL hráči

22. 8. 2019

Podzimní část 20. ročníku ABL se kvapem blíží, a tak je na čase Vám představit složení skupin a termíny hracích dní. Kliknutím na odkaz se dozvíte, ve které soutěži je Váš tým zařazen, a kdy se máte dostavit k prvnímu HD. Potvrzení účasti je možno přes SMS, nebo jen na recepci bowlingu sdělte obsluze, že se hracích dní zúčastníte.....

číst více

Xbowling Team Žižkov a JB Miramare 1807 ve Finále A

Xbowling Team Žižkov a JB Miramare 1807 ve Finále A

20. 8. 2019

Poslední rozhodující hrací den skupiny Letní Devítkové ligy B na herně Xbowling Žižkov si družstva vyřizovala účty z předchozích hracích dní a rozhodovalo se také o postupech. Nejlepším družstvem za hrací den a celkové druhé místo v tabulce si patří družstvu JB Miramare 1807, kteří získali celkových 65 bodů a průměr 637,70.......

číst více

Summer Cup má nového leadra

Summer Cup má nového leadra

20. 8. 2019

Další hráči a hráčky, nastoupili ke svým opakovaným startům a nově startující navýšili počet hráčů na 122 hráčů. Potrénovat si na Summer Cup, jak na hernu Xbowling Žižkov tak i Xbowling Strašnice přišel v hlavní roli hráč hlavní Kategorie A Richard Nosek, který má na svém kontě včetně hdc 1 403 bodů a probojoval se tak nově do vedení. Opět se sypaly 50,- do měšce, v tom již je 16 000,- Kč. Místa v osazovačce stále ještě zbývají a uvidíme, zda se obsah měšce naplní na očekávaných 20 000,- Kč, které se pak rozdělí mezi 5 hráčů…….

číst více